Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező mesteren neked...

Levelező mesteren neked kötelező bejárni vagy hogy működik? Van katalógus?

Figyelt kérdés
Ha megírod az egyetemet és a szakot, akkor azért is nagyon hálás leszek.

2022. jan. 10. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Győri Széchenyi egyetemen nekem még nem volt katalógus sehol, bár ez csak az első félévem.
2022. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gamfra jártam nappali bscre Kecskemétre, az msct pedig Szegeden csináltam levelezőn a mérnöki karon.


A nappali nehéz volt. Több tárgyból volt katalógus, gyakorlat kötelező volt, max 3x hiányozhattál. Előadás nem volt kötelező, de ajánlott volt, mert ott gyakrabban elmondta a tanár, hogy mi lesz ZH-n, plusz katalógus volt. Aki egész évben nem volt előadáson, azt vizsgán szopatták.


Levelező teljesen más volt. Az én szakomat még a tanárok is lef0sták és ha pénteken nem mentél be, meg tudtad magyarázni (pl. Dolgoztál). Teljesen ki voltam akadva, hogy egy közismert egyetemen ilyen gyenge egy msc képzés. Mondjuk a tanárok előtt le a kalappal, az iskola épületei is szépek, de a képzés maga nem volt nagy szám. Nem emlékszem katalógusra.

2022. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!