Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Irodalmi kérdés, Tartuffe, mi...

Irodalmi kérdés, Tartuffe, mi volt Orgon titka? Mi volt a kazettán?

Figyelt kérdés
Köszönöm az olyan válaszokat, hogy olvassam el. Majd meglesz, de még nem most. Csak érdekelne, hogy mégis mi volt Orgon titka.

2022. jan. 12. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen titka nem volt Orgonnak, én olvastam, és fogalmam sincs miről beszélsz.
2022. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg volt valami titok, amit rábízott Tartuffe-re. Valami kazetta. És valami nafy dolog volt, királyellenes vagy mittomén. A tanárunk lediktált egy vázlatot, de ezt nem mondta meg, de máris dolgozatot írunk belőle és félő, hogy rákérdez. Nekem meg nincs időm, meg főleg kedvem most azonnal nekiállni és elolvasni.
2022. jan. 12. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Azóta már simán elolvastad volna, egyáltalán nem hosszú.

+ Google a barátod, vannak fent olvasónaplók, 10 perc alatt képbe jössz.

2022. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Imádom, hogy itt gyakorin mindenki ilyen kedves és segítőkész!


Csak arra az egy dologra lennék kíváncsi. Biztos ilyen megteherhelő lehet leírni egy-két mondatot, ami válaszolna a kérdésre. Ehelyett kapom a megjegyzést. Ez mióta válasz? Ha nem tudod, akkor inkább ne is írj, köszönöm!


A másik pedig, tudom, hogy nem vastag egy könyv, de jelenleg mást olvasok, és nem szeretek belekavarni egy másik könyvvel.

2022. jan. 14. 05:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Orgonra egy jó barátja bízta rá a kazettát(dobozt), a benne levő iratok bizonyítékok felségárulásra.
2022. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!