Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy levelező tagozaton szerzet...

Egy levelező tagozaton szerzett diploma is van olyan értékes mint egy nappalin szerzett diploma?

Figyelt kérdés
Azzal is ugyanúgy találhatok munkát, mintha mondjuk nappali tagozaton végeztem volna el a képzést?

2022. jan. 13. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Már ezerszer megválaszolták a kérdést. diplomában sem szerepel a munkarend, ugyanannyit ér mind a két diploma.
2022. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

"Érték" alatt mit értesz?

A munkaerő-piacon nyilván egy az értéke, diploma = diploma. Bár, az igényesebb munkáltatók kissé górcső alá veszik azt a bizonyos diplomát.

Azonban egyet ne akarjon senki megmagyarázni nekem, példának okául azt, hogy egy levelező tagozaton megszerzett diploma mögött felhalmozott "tudás" egyenértékű lenne egy nappali tagozatos diplomával megszerzett, elsajátított "tudás"-sal!

2022. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk azt mondta az egyik docens, hogy a levelező mérnöki diploma közel sem az igazi.
2022. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
2#ugyan azt a vizsgát írja mind a kettő, a különbség a leadott a anyag, szóval de sőt, ha a levelezős ebben dolgozik, neki még előnye is van, mert "benne van"
2022. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
3-as vagyok. Egyébként szerintem is jóval többet ér a levelező, ha mellette tud dolgozni. Én nagyon feleslegesnek érzem a legtöbb tárgyat nappalin...
2022. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!