Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy felnőttnek csak 8...

Ha egy felnőttnek csak 8 osztálya van, de érettségit szeretne, ki kell 4 évet járnia?

Figyelt kérdés

Egy évet talán eltudnánk fogadtatni, tehát a 9. osztálya meg van. Hova kellene ennek a 25 éves elmúlt embernek fordulnia, milyen iskolába? Esetleg a munkaügyi utalja ki, vagy nekünk kell helyet keresni?

Lehetséges, hogy szakmával egybekötötten tegye le? Tehát ne 3-4 év érettségi legyen plusz utána még két év szakképzés?


2022. jan. 20. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van 3 éves is.


Google: érettségi, esti képzés

2022. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak osztályozó vizsgákat kell tennie(fél évente egyet).


Hogy ezeket mennyi idő alatt teljesíti, az lehet egyéni teljesítmény kérdése, ha az iskola ezt "elfogadja" és az idióta törvények sem korlátozzák ezt.


Márpedig én úgy tudom, hogy lehet osztályt ugrani, van rá törvényesen lehetőség és azt hiszem vannak olyan képzések, ahol fél év alatt el lehet végezni 1 évet. Vagyis "dupla" mennyiségből vannak osztályozóvizsgák.


Utóbbinak pedig teljesíthetőnek kell lennie. Telefonáljatok "körbe" ezzel kapcsolatban.


3 évet nem éri meg egy sz*ros érettségire pazarolni szerintem is sok.

2022. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!