Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzősök! Előnynek tartanátok...

Végzősök! Előnynek tartanátok azt, hogy ha idén nem lennének szóbeli vizsgák?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy petíciót indítottak a szóbeli vizsgák eltörlése érdekében (én is aláírtam). Szerintem biztos, hogy fog a kormány valamilyen korlátozást bevezetni febr. 15. után, ekkor lesz oltási igazolvány. Én jövőre fogok érettségizni, mellesleg örülnék neki, ha nem lennének, mert ezzel a próba szóbeli vizsgáink is elmaradnának. Töriből és magyarnból ez nálam hatalmas előny lenne, mert többet tudnék készülni belőle mondjuk a nyáron. Mindenképp meg lenne tartva nekünk, de ezzel is időt nyernénk, több felkészülési időnk lenne.

2022. jan. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem mert írásbelin nem tudom hogy pontosan mire szamithatok, szobelin meg igen
2022. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Én örülnék neki, ha elmaradna, nem tudok valami jól beszélni, a pocsék fogalmazásomért pedig csak levonásokat kapnék, elég sokszor átéltem már ezeket a helyzeteket, szóbelin se leszek jobb
2022. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én '21-ben érettségiztem és örültem, hogy nem voltak szóbelik. De nálunk is csak az utolsó pillanatban volt biztos (kb 1 hónappal előtte).

Nyelvből, magyarból és szakmaiból szívesen tettem volna szóbelit. De töriből nem, tuti megbuktam volna.

A jó hír az, hogy később is lehet érettségire jelentkezni (javítani, emeltezni) és akár csak egy tárgyból is. Szerintem ezen már nem múlik a dolog. Ha valaki valamiből nagyon jó és a szóbelit is kisujjból kirázná annak megérheti a dolog.

2022. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
:D ennyi sírást ez miatt is. Mit fogtok csinálni később ? Egyetemen, munkahelyen , stb.?
2022. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!