Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » METU emberi erőforrások...

METU emberi erőforrások alapszak (levelező) mennyire "szívatós"?

Figyelt kérdés
Mennyire vészes a matek része? Túl lehet élni, ha valaki gyengébb, "átlökdösik" a matekos tárgyakon vagy azért pengének kell lenni? Mennyire más a hangulat, oktatás, elvárások mint nappalin? Bármi érdekel a szakkal kapcsolatban.

2022. jan. 21. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

nem lökdösik át, nagy tévhit :DDDD

pótvizsgadíj, tantárgyújrafelvételi-díj nem véletlen azért olyan magas a metun, mert mindenkit "átlökdösnek, ezt csak konkurens egyetemek hallgatói hiszik/terjesztik

2022. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik egyetemen sem ismerik azt a definíciót, hogy "átlökdösik". Ilyenről utoljára középiskolából hallottam.
2022. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem mennyire kell erős matek hozzá? Ha mar kozepsuli vegen se voltam jo matekbol akkor inkabb felejtos vagy azert teljesitheto?
2022. jan. 21. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettes, hármasra végig lehet szenvedni, gazdasági szakokon azért nem elte matek alapszak szinten vannak a bevezető tantárgyak
2022. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Büfé.
2022. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ide is leírom . Teljesen mindegy , hogy te középiskolában milyen szinten voltál matekból. Mivel az a középiskolában volt ez meg az egyetemen lesz . Olyan mint a jognál a töris kérdések...

AMENNYIBEN hajlandó vagy leülni és gyakorolni akkor nyilván nem lesz baj.

Ez a “átlökdösnek” egy hülyeség , általában több százan járnak ezekre a gazdasági szakokra. Egy online vizsgánál ahol karikázni kell , néhol fogalmakat beírni ,mégis hogyan lökdössenek át? Nyilván a nagy létszám miatt ez kivitelezhetetlen lenne , neptun kód a hallgató sajnos , nem fogják nézni hogy Pistike átment-e vagy sem . Nem olyan személyes a kapcsolat mint a középiskolában.

2022. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ott abszolút nincsen matek, alapképzésen van mesteren nincsen.
2022. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem mesterre akarsz menni, bocsánat.
2022. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!