Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A MATE Vadgazdálkodási alapfok...

A MATE Vadgazdálkodási alapfokú egyetemi képzéséről (Szent István Egyetem) mondanátok pár szót? Hogy mit is tanul pontosan az ember, milyen órák találhatóak az órarendben stb...

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Droidokat képeznek.
2022. jan. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Agrár, élelmiszer ès èpìtőipart jó messzire elkerülném, ha normális munkaidőben akarsz bejelentett jó keresetet. Sajnos.
2022. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, kifejtenéd kérlek, hogy miért?
2022. jan. 22. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Velemenyem szerint oda jelentkezz, ahova kedved van, amit kesobb szivesen csinalnal. A penz majd jon idovel. A munkaido is kialakul. Mire elvegzed, sok minden valtozhat raadasul... A vadgazda mernokok nem eheznek, az az egy biztos! Tobb ismerosom is diplomazott ezen a szakon.


Itt a Vadgazdalkodasi es Termesztevedelmi Intezet honlapja, es azon megtalalod a mintatanterveket is.


[link]


[link]

2022. jan. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt én is megtaláltam, így másodjára nézve ki is igazodtam rajta :D Mióta megtaláltam ezt a vadgazda mérnök szakot, úgy érzem, megtaláltam az Isten lábát, csak egy erős érettségivel meg is kéne fognom. A pénz nem igazán érdekel, csak szeretném azt csinálni, amit szeretek, ez pedig pontosan egy olyan szakma lenne, csak mikor kiírtam a kérdést, még ne mtudtam róla annyit, de azóta néztem videókat, olvastam. Jelenleg úgy érzem, van miért tanulnom, és nagyon motivált lettem tőle, hogy létezik ilyen egyetemi szak, és még esélyem is van a felvételre :)
2022. jan. 25. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert kivanok a bejutashoz, es magahoz a szakhoz is. Ugy latom, nem csak Godollon hirdetik meg. A velemenyemet privat uzenetben irom meg.
2022. jan. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!