Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen lessz idén...

Szerintetek milyen lessz idén a felvételi átlag?

Figyelt kérdés
Ki milyen pontokra számít? Én most számolgatam és igaz hogy nagyon szigorúan pontoztam magamnak de így 62 pont jött ki... Jobbra számítotam de ez van.. Szerintetek milyen lessz az átlag? A matekban sok volt az újjítás így lehet az lerontotta az átlagot, és a magyar is tele volt közmondásokkal ami sok mindenkinek nem megy de ki tudja..

2022. jan. 22. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez a 682. ilyen kérdés. Ha megnézed a többit, már kifejtettük párszor.
2022. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
A magyarfelvételin nem írtad le azt, hogy lessz?
2022. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 mielött ki írtam a kérdést kerestem de nem találtam hasonlót, de ha már anyiszor kifejteted a választ mért fájna be másolni?
2022. jan. 22. 23:02
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Diszgráfia azért be figyelt a felvételin is<3
2022. jan. 22. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az AKG honlapján nézegettem. A náluk írt dolgozatokban a matematika átlag 29 pont a magyar átlag meg majdnem 35 pont. Ettől egy picit alacsonyabb szokott lenni az országos átlag.
2022. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Az én gyerekem is kicsit jobb eredményre számított. Nagyon izgult, így körülbelül neki is ilyen eredménye lesz.

Az AKG eredményéből jól lehet következtetni az országos átlagra, én 53 pontos átlagra tippelek.

2022. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon hasonló volt az idei felvételi nehézsége, mint az elmúlt 10 évben.
2022. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az idei felvételi sokkal könnyebb volt mint általában. Így félek hogy az én pontjaim nem is lesznek olyan jók idei viszonylatban.. Mert mindenkitől csak azt hallom hogy nagyon könnyű volt:/
2022. jan. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!