Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 5 óra alatt hány tétel?

5 óra alatt hány tétel?

Figyelt kérdés
5 óra alatt hány tételt (2-3 oldalasok) tudnátok megtanulni gazdasági témában, pl GDP,export,import,stb.?

2022. jan. 23. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
5
2022. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettes a cél, akkor akár 10 is.
2022. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy van-e hozzá normális jegyzetem, mennyire tömény információ az a 2-3 oldal meg persze az is rengeteget számít, hogy mennyi előismeretem van és milyen szinten szeretném tudni az adott tételeket.

Amúgy gazdasági szakon végeztem és nem is olyan rég, szóval így gyorsan haladnék velük, mert kb. már most is tudom őket és inkább csak átnézni kéne. Ha csak halvány emlékeim lennének, akkor mondjuk 1 óra alatt 1 tételt tudnék megtanulni.

2022. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem szóbeli vizsgára kellene 8at megtanulnom holnapra ,annyira nincs ismeretem a témában,első éves vagyok.

Szerintetek menne? Egyet tudok eddig,most este tervezem a többit.

2022. jan. 23. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a gyakorit és told neki. Holnapra nem 5 óra van hátra, hanem alsó hangon 12. Nyomás!
2022. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak arra koncentrálsz és azt az 5 órát valóban hasznosan töltöd, akkor sikerülhet. Lehet nem olyan jól, de ha csak az a cél, hogy átmenj, akkor simán teljesíthető. De akkor ne húzd tovább az időt, állj neki és közben se tarts hosszú szüneteket.

Sok sikert. Máskor meg ne hagyd ennyire az utolsó pillanatra.

2022. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy egész éjszaka! Simááán :D Csak ne gyakorizz, hanem csináld!

Ha mindenáron társaságra vágysz, akkor kapcsolj be más tanulókat magad mellé, és akkor nem érzed magad annyira egyedül: [link]


Tanulj! Menni fog!

2022. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!