Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rajz tagozatosok lászlóba,...

Rajz tagozatosok lászlóba, leöveybe, II.rakoczi ferenc gimikbe hány ponttal vettek fel titeket? És az utolsó ember akit felvettek az hány pontot írt az írásbelin?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen ismerosotok kerlek írjatok nagyon fontos.

2022. jan. 27. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Leövey 2021-es és régebbi szóbeli ponthatárok: [link]

Leövey felvételi adatok, ponthatárok: [link]

2022. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a II. Rákóczi tavalyi, tavalyelőtti behívási ponthatárait, illetve a Szent László 2020-as, 2019-es felvételi ponthatárait rajz tagozatra. Tavalyi felvételi ponthatárokat sajnos nem tartalmaz a táblázat.

[link]

2022. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a rákocziba járok, tavaly felvételiztem:) Én 75 pontot írtam, az utolsó, akit felvettek az a 39.-edik volt a rangsorban, (alkalmassági vizsgára 208-an mentek, szóval több, mint 13-szoros túljelentkezés volt :/) és ő 56-ot írt ha jól emlékszem, de maxot szóbelizett.
2022. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!