Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételin utólag is tudok...

E-felvételin utólag is tudok hozzáadni majd nyelvvizsgát és szakképesítést?

Figyelt kérdés

Ha most elküldöm a jelentkezést, és még nincs meg sem a nyelvvizsga, sem a szakképesítés, akkor azt majd később is hozzá lehet adni? Mármint nem magára a dokumentumra gondolok, hanem hogyha most sehol nem jelölöm be, hogy van, akkor később még lesz ott rá lehetőség, hogy hozzáadjam őket?


Felhívtam az oktatási hivatalt, ott azt mondták adjam hozzá most. De hiába adom hozzá, mert kéri a százalékot, sorszámokat, stb.


Most ilyenkor hogy legyen? Valahol be kell jelölni, hogy később lesz csak?



2022. febr. 3. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
felvi.hu !!!
2022. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a dokumentumot, ami jelenleg kéznél van, fel kell tölteni. Ami csak később lesz meg, azt július 7-ig fel lehet majd tölteni április közepétől talán.
2022. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Én is így tudtam, de elbizonytalanítottak az oktatási hivatalnál
2022. febr. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!