Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ˙Sziasztok. BGE-kkk nemzetközi...

˙Sziasztok. BGE-kkk nemzetközi gazdálkodás szakán kezdtem gondolkodni(nappali),. Kérdesem, hogy mennyire lehet mellette aktÍvan dolgozni, akik ott tanulnak hogy lehet kivitelezni, mennyire sűrű az órarend?..

Figyelt kérdés

..Illetve, hogy egy emelt 5-ös angol, és infó érettségin kivül miket vesznek még figyelembe?

Köszönöm!



2022. márc. 7. 14:25
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagyis nem " miket vesznek még figyelembe?", hanem ez elég e a bekerüléséhez. minden más 4-es átlag..

-Kérdező

2022. márc. 7. 14:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem a BGE - re járok , de ezen a szakon tanulok. Szerintem az első fél év huzosabb , amig megszokod az egyetemet, viszont ettol fuggetlenul én rengeteget dolgoztam mellette (általában hétvégente). Sokan azért itt tévedésben élnek az egyetemmel kapcsolatban , hétről-hétre kell készülni és nem lesz baj . Nyilván ha felgyülemlik az egész anyag akkor van amikor siránkoznak, hogy mennyire sokat kell tanulni . Az órarend változó , általában tárgyanként több alkalommal tartanak előadást , tehát te tudod kombinálni olyan módon , hogy az számodra megfelelő legyen.
2022. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ELTE-n vagyok, nem túl jó lemaradni az órákról, az első 3 félév elég húzós is. Szerintem a 4-5.félévtől reális a rendes meló, addig max hétvégente. Mondjuk a BGE-n fele ennyit kell tanulni, van ott ismerősöm, vizsga vagy ZH előtt egy nappal kezd el tanulni és átmegy, nálunk azért ez közel sincs így
2022. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
En is bge kkk és nemzetközi gazdra járok. Hát,nehez szak, rengeteg matek, első vizsga idoszakomba annyira kivoltam hogy kegyetlen volt, pedig erős gimibe is jártam anno. Nehéz, a vége felé most is, zh hét, viszagidoszak, szorgalmi időszak, én nem dolgozok egyelőre, csak nyaranta de majd szeretnék, meg gyakorlat is van utolsó felevektol. Igen, a BGE nem a legnehezebb egyetem de a KKK és a nemzetközi gazd nehéz szak, ha államin vagy (en azon vagyok) es annyira nincs szükséged a pénzre szerintem első évekbe nem érdemes még, de biztos mindenki máshogy tanul, nekem mindig is sokat kellett tanulnom hogy jók legyenek a jegyeim (kivéve matekot) de van akire csak úgy ragad
2022. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

BGEs vagyok kb egy semmi ez az egyetem több mint 40 órát dolgozok egy héten a többiek nem tudom hova járnak hogy ennyire nehéz nekik 😵‍💫

Persze ha csak 400 pontot sikerült összehozni meg is értem miért szenvednek 😂

2022. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Lóf@sz iskola, inkompetens tanárokkal. NG-n vagyok másodéves, vicc az egész, rengeteg az unalmas felesleges beadandó, sok tárgyból nem is kell vizsgázni ez, és a megajánlott jegyek végett. Diplomaszerzésre jó, használható tudást nem fogsz szerezni. Dolgozni meg lehet, ebben a félében még úgy is alig járok be az iskolába hogy majd 40 kreditet vettem fel(9 tárgy).

#5 kétlem hogy te valaha betetted volna a lábad bármely felsőoktatási intézménybe, max takaritani :-)

2022. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# Mi az-az NG?
2022. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nemzetközi gazdálkodás
2022. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Köszönöm!
2022. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!