Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozati primer kutatás...

Szakdolgozati primer kutatás elemzése során minden kérdéshez érdemes csatolni a diagramot?

Figyelt kérdés
Kérdőíves kutatást folytattam, épp az elemzés részét írom a szakdolgozatomba. Ott akadtam meg, hogy nem tudom, elég-e csak szövegesen reflektálni egy-egy kérdésre, ahol nem volt sok válaszlehetőség (3-4), illetve maga a kérdés sem életbevágóan fontos a témához. Érdemes minden kérdéshez csatolnom a saját diagramját, vagy jól gondolom, hogy van hogy elég csak szövegesen elemezni?

2022. márc. 10. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég a szöveg.
2022. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oda tegyl diagrampt, infogramot, ábrát, ahova "kívánkozik", ahova indokolt, vagyis amit a megírt szöveges értékelés alapján jónak látsz ábrával is szemléltetni. Ezek a nagyobb összefüggéseket szemléltetik, ilyen típusú válasznál szerintem felesleges, és az értékelőben inkább azt a hatást keltené, hogy az ábrát terjedelemnövelőnek használod, ami nem előnyös.
2022. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!