Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hamarosan szakdolgozatot...

Hamarosan szakdolgozatot fogok írni, ezért már témákat nézegetek az adott szakon belül hogy miből szeretném majd írni. Egy másik egyetem oldalán találtam a közzétett szakdolgozat témák között egy jót, amiből szívesen csinálnám választhatom azt?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy ha én nem oda járok hanem egy másik egyetemre, de a szak ugyan az, akkor választhatom azt a témát?

2022. márc. 18. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Azokból a témákból választhatsz, amik a te szakod esetében a választható konzulenseknél meg lesznek adva. De általában elég tágak ezek a témakörök, úgyhogy valószínűleg bele fog férni a te témád is, ha ugyanaz a fő terület.
2022. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mindig van lehetőség újat hozni. Csak találj olyna konzulenst aki elvállalja.
2022. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konzulens már megvan, meg is beszéltük hogy mely "területről" fogom írni a dolgozatot. De azon belül a téma még kérdéses.
2022. márc. 18. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ezt tőle kérdezd meg.
2022. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, bármit lehet választani. Nem mindenhol van lista, amiből választani lehet stb., nálunk sem volt és nekünk kellett kitalálnunk, hogy mit akarunk csinálni.
2022. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!