Laza esti iskola?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom, elég kaotikus beosztásban, így nem lenne időm sem folyamatosan bejárni, sem mindig készülni, viszont nyilván egy érettségivel valamivel könnyebb lenne az élet, plusz utána szakmával. Tudtok pesten belül olyan sulit ajánlani, ami nem megszakadós, megértik, ha nem jársz be ( csak a vizsgákra) és csak a szükséges ráfordítással megszerezhető mindenből a 2-3 as közép szintű érettségi?

2022. márc. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegyik esti gimi ilyen lehet, pl. ez is:

[link]

2022. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Online is lehet tanulni.
2022. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hol milyenek a sulik, de nálunk setin nem volt vizsga. Ugyanúgy írtunk dolgozatokat, mint nappalin, csak szóbeli nem volt (Legalábbis, mikor még jártam). Sok osztálytársam volt ,akik gyárból jöttek, de nem volt gond. Ha valaki hiányzott, átpasszoltuk a füzeteket, és tudott pótolni, de akár a tanárral egyeztetve ő is elküldte. Illetve mostanában nálunk kevesebb volt a szünet, de 2től hétig letudták a napot. Érdemes utánajárni, esetleg a megadott telszámon vagy emailben érdeklődni, hogy így is fel tudsz-e készülni..
2022. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekelne bár én szolnok megyei vagyok.
2022. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!