Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségi kettes?

Informatika érettségi kettes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez lett a választott tárgyam. Esti iskolába járok és földrajzból szerettem volna, de a tanárnőmk kijelentette, hogy ő nem vállalja. Kézségtárgyakat szintén nem vállal a suli, reál tárgyakból meg még butább vagyok, ezért az info mellett döntöttem.

Az órán nem tanulunk semmit, sz+rik bele a tanár, én meg a számítógépet eddig csak netezésre használtam.

Ott tartok, hogy ha leteszik elém az info feladatsort neki se tudok állni...konkrétan 0.

Ha jövő héttől heti 2x eljárok egy számítógépes ismerőshöz és itthon is gyakorlom azt, amit megtanított, akkor május 16.-án szerintetek képes leszek összehozni egy kettest, vagy el se menjek rá?


2022. márc. 25. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire ne legyél már kishitű istenem...

én másfél hónap alatt készültem fel infó érettségire, úgy hogy youtube-on 2012-től az összes érettségit megcsináltam videók segítségével, és az írásbelim 94%-os lett. 2%-ot javítottam a szóbelivel. szóval 96% lett... röhejesen könnyű

https://www.youtube.com/watch?v=ScTCDlSFLU8&list=PLbcVkBFYOD..

2022. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket!!!!

Nagyon édes vagy!

(Nekem a kettes elég lenne, nem tanulnék tovább)

2022. márc. 25. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szövegszerkesztés, de a lejátszási listái között megtalálod a többi dolgot is, amire szükséged lesz.
2022. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha eddig nem sok közöd volt netezésen kívül a számítógépekhez,informatikához, de becsületesen készülsz, egy kettest össze tudsz szedni, de akár jobbat is. Mindent bele
2022. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!