Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha informatika erettsegin?

Ha informatika erettsegin?

Figyelt kérdés
Ha informatika erettsegin csak a wordot csinalom meg, osszeszedek belole egy kettesre elegendo pontot, akkor nem baj ha a tobbinek neki sem allok?
2022. ápr. 5. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem baj, de elég szégyen szerintem.

Az info érettségi 15 éve is olyan volt, hogy különösebb rákészülés nélkül is hozni lehetett a 4-es szintet.

Ti meg már kb a kezetekben laptoppal születtetek, így ha csak a kettes szintet tudod hozni, az nem engem jellemez!


Ne elégedj meg egy kettessel...

2022. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem igy kerdeztem, hogy baj-e..

....hanem, hogy igy is megkapom -e a kettest?


Raadasul ne itelkezz, depresszios vagyok, arra is nehezen veszem ra magam, hogy fogat mossak, hatalmas sikernek konyvelem el, hogy idaig eljutottam FELNOTTKENT esti iskolaban. Azt hittem sosem lesznek meg az osztalyaim.....

2022. ápr. 5. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

"....hanem, hogy igy is megkapom -e a kettest?"


Próbálom értelmezni a kérdést, bár az elsőnek sem sikerült. És szerintem ez nem a mi hibánk :o


Azt mondod:

"osszeszedek belole egy kettesre elegendo pontot"


Majd megkérdezed:

"hogy igy is megkapom -e a kettest?"


:D

2022. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
mennyi idot kapsz? 45 perc? 1 ora? es csak 1 feladatot tervezel megcsinalni? mit csinalsz a fennmarado idoben? malmozol?
2022. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

"mit csinalsz a fennmarado idoben? malmozol?"


Megmondta, hogy depressziós, legyél megértő vele, ez mindenre is indok. :)

És mondjuk megcsinálnám az excel feladatot addig, mert az is csak annyi, hogy átmásolod az adatokat, és benyomsz pár alapképletet, amig éppenhogy nem magátol tol ki a gép.

2022. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

"Megmondta, hogy depressziós, legyél megértő vele, ez mindenre is indok. :)"

lyaly bocsi elfelejtettem :-)

2022. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha a word nem sikerül jól, akkor egyes, nem?


Próbáld meg megcsinálni mindegyiket, csak az egyszerűbb részeket, pl. már az is pont, ha csinálsz egy excel fájlt, és elnevezed úgy, ahogy a feladat kéri, meg ilyen egyszerű summa, stb. függvényeket beleteszel.


Ugyanez igaz a Power pointra, szerintem az a legegyszerűbb...


Aztán még megcsinálod az alap acces fájlt, ahogy megy, és csá. Így már bebiztosítod magad.

De ott van még a szóbeli is.

2022. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező,

Soha nem voltam depressziós, de az egyik legjobb barátom igen, nem akarok ítélkezni, tudom hogy nehéz most neked.


Viszont engedd meg, hogy azt elcodnajm, hogy az Excel nagyon egyszerű, szinte ingyen pontokat ad, szerintem kár lenne elengedni.


https://www.youtube.com/c/WebmankoHu/featured


Kicsi Ákos videói nagyon jók, rövidek, és minden benne van, kérlek próbálj erőt venni magadon, és belenézni.

2022. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Worddel nem lesz meg a kettes. Nem mellesleg pont az a pepecselősebb az összesből. Egy Excel vagy egy adatbáziskezelés (ugye ott elég az SQL-t tudni) könnyebb.
2022. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezeket 1 hónap alatt meg tudom tanulni úgy, hogy csak hétvégén fordítok rá időt, de akkor napi 4-5 órát?
2022. ápr. 5. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!