Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu dokumentumfeltöltés...

Felvi.hu dokumentumfeltöltés mesterképzéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelentkeztem ELTE marketing mesterre és még jelentkezéskor feltöltöttem az oklevélmellékletet, de azóta két e-mailt is kaptam az ELTE-től, hogy töltsem fel, különben elutasítják a jelenkezésem.

Ezt írták:

A hozott tanulmányi pontok számításához, illetve a bemeneti kreditkövetelmények ellenőrzéséhez (ún. előzetes kreditelismerési eljárás) elengedhetetlenül szükséges az alábbi dokumentumok valamelyikének benyújtása: leckekönyv, kredit igazolás, vagy teljesítés igazolás, vagy oklevél melléklet.


Ma feltöltöttem újra, most továbbítva feldolgozásra státuszban van, de kérlek segítsetek, hogy valamit rosszul csinálok-e vagy kell még mást is feltöltenem az oklevélmellékleten kívül?


Köszönöm!



2022. ápr. 25. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!