Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem mérnökinform...

Debreceni Egyetem mérnökinformatika vélemények?

Figyelt kérdés
Abban a helyzetben vagyok hogy BME és DE között kell döntenem annyi hogy DE mellett lenne már állásom egy általam kedvelt területen(ITsec).Nem tudom mennyire érné meg azokat az elméleti többlet dolgokat feladni amiket BME-n kapnék meg.

2022. ápr. 25. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A DE MI tragikus lett az elmúlt években, ha választhatsz, mindeképp BME.
2022. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond még PTI-t sem tudom már beirni mellé bme mérnökinfü meg üzeminfó van bent munkához pedig mindenképpen debrecen kellene.
2022. ápr. 29. 18:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosan mik azok a dolgok amiatt tragikus lett?
2022. ápr. 29. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

dehogy is, teljesen jó!

Illetve nem az egyetemtől leszel jó, ha bármelyik egyetemen a bsc szint minimumát fogod teljesíteni teljesen mindegy,hogy te a BME-n vagy Lipotfalvai egyetemen végzel, sok gyakorlás azt bármelyik egyetem mehet

2022. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazábol ezért gondolnám jobbnak a debrecenit mert pénzem is időm is lenne cert-ek megcsinálására.Meg szerencsére létezik vik.wiki is a fontosabb tárgyakat tudom onnan is tanulni.
2022. ápr. 30. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 igazabol nagyon alacsony lett a hallgatoi szinvonal, ami szepen magaval huzta az oktatast is. Konkretan olyanokat engednek at, akiknek nem megy az osszeadas sem. Ezt tok komolyan mondom :D
2022. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háth remélem változik majd ez mert úgy néz ki DE-IK lesz max a BME-s diákat tanulom de hátha rájönnek hogy itt is változtatni kellene.
2022. máj. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!