Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden kedves érettségizőnek?

Minden kedves érettségizőnek?

Figyelt kérdés

Sok sikert kívánok a mai matekhoz és remélem ki tudjuk hozni belőle a legjobbat!^^

Majd írjátok le, hogy kinek hogy sikerült, én őszintén kicsit félek tőle, még úgyis, hogy otthon általában 70-80%-os. A próbán nagyon elrontottam, remélem most nem így lesz!



2022. máj. 3. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert mindenkinek! Menni fog, ne izguljatok rá nagyon!

Ne feletse otthon senki a függvénytáblát és a számológépet!!

Ügyesek vagytok, nincs miért félni!

2022. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem jól sikerült de jó lenne ha felraknák a megoldókulcsot akár a nem hivatalosat is
2022. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Remélem nekem sem sikerült rosszul, nagyon remélem, hogy jobb lesz, mint amit várok :)

Melyik feladatot hagytátok ki, illetve melyik volt nehezebb?

Én a 18-ast egyből passzoltam, amint megláttam😅

Az első részben a vektorosnál biztos buktam a pontot-

2022. máj. 3. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy voltam először hogy passzolom a 18ast de végül a 17est passzoltam és rajottem a 18asra
2022. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2es válaszoló vagyok, felrakták a nem hivatalos megoldást és úgy minimum 80 meglesz nekem
2022. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem vonnak le nekem még plusz pontokat, akkor lehet nekem is^^
2022. máj. 3. 14:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!