Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült az első három...

Hogy sikerült az első három érettségi?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a magyarra, matekra és a törire. Milyennek találtátok a feladatsorokat? Melyiktől féltetek nagyon?

Én úgy érzem, hogy jól teljesítettem, mindegyikből 70% feletti százalékot érhetek el, közepeket írtam.



2022. máj. 4. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Matek: 3

Magyar: 4

Töri: 5

2022. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem az egyes miért lett lepontozva lol:/ Valakinek nem tetszett? Valaki esetleg fél hogy megbukott és féltékeny, vagy csak nem találta hasznos válasznak más eredményét? Hm... Nagy az isten állatkertje. Anyways


Magyar: 5

Matek: 4

Töri: vagy 4 vagy 5, az esszéken múlik igazából:D


A matektól tartottam, töriből az esszétől szorongtam kicsit, de végül jól sikerült szerintem megoldanom! Én is mindenből közepeztem

2022. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ugye kiszivárogtatták a töri kamu esszé témákat, átnéztem mind a hármat, nagyot nevettem, amikor megláttam, hogy mi is van benne valójában, sokkal jobban is ment, remélem nekem is ötös lesz :D
2022. máj. 4. 20:55
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is, mindenki utána azt beszélte ki az osztályban, hogy a tatárjárás volt tavaly is a hosszú esszé:D Emiatt senki nem nézte át, mert gondoltuk, nem lesz kétszer ugyanaz, de végül az atlaszból és a forrásból tökéletesen ki lehetett olvasni mindent:D


Te melyik esszéket írtad?

2022. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kádár, szerencsés voltam, mert utolsó héten pont abból feleltem, mint próbaszóbeli, szóval mindent tudtam róla tökéletesen. Az athéni demokrácia már vicces volt, de ott is kapok legalább pontokat XDD
2022. máj. 4. 21:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg ment mindenkinek a pipa, nem tudom ki ez a lepontozgatós barom-
2022. máj. 4. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Már nem azért , de hogy lehet az érettségin megbukni?:Ddd
2022. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: angol is ötös lesz
2022. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A töritől féltem leginkább, mert mindig is a bukás veszélye fenyegetett, de ez szerintem baromi könnyű volt, így egy 4-esben is reménykedem. Egyébként a tatárjárás 2017-ben volt utoljára, tavaly a török terjeszkedés volt.
2022. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyar K: 3

Matek E: 5

Töri K: 5

2022. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!