Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterre jelentkezésnél a...

Mesterre jelentkezésnél a leckekönyvben még nincs meg minden jegyem.Ez baj?

Figyelt kérdés
Mesterképzésre jelentkeztem és most adom le a papírjaimat.Még nem került beírásra minden jegyem.Így is leadhatom a leckekönyvemet?Vagy esetleg keressem fel a tanáraimat,hogy a határidőig még írják be a jegyeim?4 tárgyról lenne szó.

2022. máj. 8. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj, majd az oklevélmellékletet be fogják kérni úgy is, miután diplomát szereztél és beiratkozol.
2022. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol kell most leckekönyvt leadni?


Még el se kezdődött a vizsgaidőszak, akik most végeznek alapszakon most fognak államvizsgázni. Majd feltöltöd a dokumentumokat amint meglesznek.

2022. máj. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan veszed, hogy most fel kell töltened a leckekönyvedet. A rendelkezésre álló dokumentumok feltöltési határideje június 23, a rendelkezésre nem állóké (pl. nyáron szerzett diploma) pedig július 7.
2022. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másik egyetemre is jelentkeztem,küldtek hiánypótlásos emailt kreditvizsgálathoz,mert május 2ig kellett volna elküldenem.Május 13ig kaptam haladékot.Én sem tudtam,hogy fel kellett volna,sehol sem láttam kiírva és engem is váratlanul ért nyugi:D egyébként a szakom teljes kredittel elfogadott szak
2022. máj. 9. 08:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és igen,most végzek és mivel nem rendelkezem még a diplomával jogviszony igazolást is kell küldenem.(Mindet emailben,ez lemaradt)
2022. máj. 9. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!