Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik budapesti...

Szerintetek melyik budapesti gimnáziumban, középiskolában végezzem el az összefüggő tanári gyakorlatomat?

Figyelt kérdés
Budapestre szeretnék költözni, de nincs semmi ismeretségem ott ilyen téren, nem ismerek egy sulit sem ott. Neten nézegettem már őket, de sajnos sokat nem tudok megállapítani abból. Esetleg valakinek valami tanács, tipp, hogy hol lenne érdemes tanítani?

2022. máj. 21. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szinnyei, Eötvös.

Nem tudom melyik egyetemre jársz, de bárhová biztos nem mehetsz, mentortanár kell melléd. Nálunk alapból kijelölték.

2022. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy választhatsz?

Nekünk kijelölték az iskolát, ami gyakorlósuli. Rendes iskolában mentort sem tudtak volna adni, sem tervezni nem tudtak volna egy kezdő, (rövid időre) "beugrós" tanárral.

2022. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egerbe jártam egyetemre, és itt sok hallgatótársam bement egy-egy iskolába, és megkérdezezte az igazgatót, hogy tudja-e ott végezni a gyakorlatát. Mivel én nem pesti vagyok, így nem tudom, hogy ott ez hogy működik, de nem szeretném Egerben végezni a gyakorlatomat.
2022. máj. 21. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
A hosszú gyakorlatot mentortanári vizsgával rendelkezőnek kell kísérni. A másik pedig, hogy az egyetem az adott tanárral szerződést kell, hogy kössön, a díjazás miatt. Akárki nem lehet, tehát akármelyik iskola sem lehet.
2022. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!