Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma este kaptam egy emailt az...

Ma este kaptam egy emailt az OH-tól, hogy pótoljam a középiskolai bizonyítványom hiányzó oldalait (egyébként mindent feltöltöttem), és hiába megfelelő formátumú és felbontású a kép, nem engedi feltölteni. Más is ütközött ebbe a problémába?

Figyelt kérdés
Nagyon kivagyok már idegileg, június elsején megyek szóbelizni bioszból, még pont egy ilyen baromság hiányzott az életemből. Barátnőm is kapott egy ilyen üzenetet, ő is ugyanabba a problémába ütközött, mint én, és teljesen tanácstalanok vagyunk. Nagyon megköszönnénk minden segítséget, tanácsot!

2022. máj. 24. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is most, éjjel fél egykor jött az email, elképzelésem sincs mit akarnak már megint.
2022. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, időközben sikerült megoldani, jpeg-et és jpg-t (a leírással ellentétben) nem fogad el ez a csoda, pdf-ben kell feltölteni a hiányzó dokumentumokat (már ha van persze). Mi mindent feltöltöttünk újra, és csak reméljük a legjobbakat. :DD
2022. máj. 25. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Július 7-ig még van idő csatolni a dokumentumokat. Addig meg lehet oodani, szóval nyugalom
2022. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A "hiányzó" címszó alatt nem a 12.-es évvégi bizonyítványra utalnak? Már megkaptátok? Annó amikor én jelentkeztem, nem is töltöttük fel a bizonyítványt, csak szóbeli érettségi után, mert a felvi csak 1 dokuhelyet biztosított neki, ahova az egészet egybe kellett feltölteni, és ezt nem februárban kaptuk meg hanem júniusban az érettségi bizonyítvánnyal.
2022. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben az osztályfőnököm értesített minket, hogy adategyeztetés miatt előbb bekérik a 12.-es bizonyítványokat, és erre van öt napunk, abban az esetben, ha a birtokunkban van. Elég nagy baromság egyébként, hiszen július 7 a hivatalos határidő.
2022. máj. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!