Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumba hogyan tudok...

Kollégiumba hogyan tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 1 évig az online oktatás miatt megtudtam oldani, hogy otthonról járjak egyetemre. (Úgy állítottam össze az órarendet, hogy heti 2x mentem be.)


Most viszont változott a helyzet. Az óráimat csak úgy tudtam felvenni, hogy 4x biztosan be kell menjek. Nagyon messze lakom az egyetemtől, tehát így már nem kivitelezhető ez a felállás, amit 1 évig jól működött.


A kérdésem, hogy hogyan tudnék kollégiumba jelentkezni? (Neptunban a kollégiumi jelentkezés fülnél hibát jelez.)


Ui.:

Nem tudom, hogy számít-e a jó tanulmányi eredmény, de eddig kaptam ösztöndíjat, kövi szemeszterben is fogok. Jó az átlagom. (Már amennyire jó lehet egy reál egyetemhez képest.)



2022. jún. 13. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk BME-n saját koli rendszer van, KEFIR-ben kell jelentkezni, nem a neptunban. Menj fel a HÖK oldalára, ott biztos van valami információ, vagy egyszerűen kérdezd meg a kolis szaktársaidat.
2022. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!