Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaságinformatikus gyakornok?

Gazdaságinformatikus gyakornok?

Figyelt kérdés

Gazdaságinformatikus hallgatóként milyen gyakornoki pozíciókat pályázhatok meg?

Szükség van-e hobbi projektre, vagy milyen projekteken lehetne gondolkodni ami hasznos lehet?



2022. jún. 20. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szoftverfejlesztői, IT supportos, adatelemzői, rendszergazdai és hálózatos pozikat meg tudsz pályázni.


Én szeptembertől projekttámogatásos területre fogok menni gyakornoknak, felvettek, nem kellett hozzá hobbiprojekt, igaz, nekem volt kb. 1-1,5 év magántanári és 5 hónap (infós) demonstrátori tapasztalatom.

2022. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van pár ismerősöm, aki ezen a területen tanult, nem kellett kifejezetten hobbiprojekt nekik. Előny, ha van, de szerintem nem szükséges, nekik sem volt, illetve igenis érdemes enélkül próbálkozni. Én mérnökinformatikus vagyok, nekem sem volt szükségem hobbiprojektre az első gyakornoki állásom megtalálásában. Később, mikor a meglévő tapasztalattal mentem át egy hasonló, de mélyebb tudást igénylő területre, akkor csináltam pár olyan projektet, amivel úgymond kiegészítem a munkám során szerzett tudásom. Fejlesztői munkaköröknél talán gyakrabban várnak el ilyesmit, oda kellhet.
2022. jún. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!