Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik idén jelentkeztek mesterr...

Akik idén jelentkeztek mesterre, tőletek sem kérte a felvi.hu azt még jelentkezéskor februárban, hogy az alapképzés egyetemének adatait meg kell adni?

Figyelt kérdés
Kicsit félek tőle, hogy emiatt nem tudja az Oktatási Hivatal átvenni az oklevelem adatait. Mikor februárban jelentkeztem akkor azt jelöltem be a felsőfokú tanulmányoknál, hogy a felvételi eljárás évében tavasszal-nyáron szerzem meg a diplomát. Rákattintottam, de nem kért intézmény adatot. Nálatok hogy volt? És aki már meglévő diplomával jelentkezik ott sem kérte?

2022. jún. 22. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem hivatalból szolgáltat adatokat a felvételihez.
2022. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül mikor látható a felvin az oklevél adat? Kihúzzák július elejéig?
2022. jún. 22. 16:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Adatok alatt azt értem, hogy a suli neve stb. Furcsállottam, hogy nem kell megadni, de akkor gondolom név, születési dátum alapján veszik át.
2022. jún. 22. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Oktatási azonosító és a FIR-ben levő adatok alapján.
2022. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha most szereztél diplomát, akkor a sulid 15 napon belül feltölti a FIR-be és a Felvi onnan veszi át. Tehát neked nem kell semmilyen adatot megadnod az egyetemeddel kapcsolatban, intézi a suli.
2022. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!