Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Illyés Sándor Szakkoll...

Az ELTE Illyés Sándor Szakkollégiumába mennyire nehéz bekerülni gólyaként?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek a PPK pszichológia szakán, és mindenképpen szeretnék plusz szakmai tudást szerezni, nem “leragadni” az alaptananyagnál. A közösséghez tartozás is vonz, mindenképpen csatlakoznék valamilyen szervezethez, de olyasmi érdekelne, ami szakmai fejlődést biztosít.

Gólyaként mennyire nehéz felvételt nyerni? Nyilván még nincsenek szakmai eredményeim vagy konkrét mutatási tervem; gimnázium alatt rengeteg versenyre jártam, de OKTV-szintű eredményem nincsen. Nyelvekből vagyok leginkább kiemelkedő.

Mit néznek ilyenkor, mi számít a felvételnél?



2022. jún. 23. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Nekem sikerült anno. Jelenleg is tag vagyok, írj privit.
2022. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hatha valakinek hasznos lesz: en is golyakent kerultem be, igazabol nem voltam nagyon durvan kiemelkedo, viszont tevekenykedtem kozepsuliban jopar dologban, otletes volt a szakmai anyagom (akkoriban meg hivatkozni se tudtam, se semmit) lattak bennem potencialt, es azota vegeztem is. Az Illyes altal nagyon kinyilt a vilag, egyetemen eleg sok kiemelkedo, hasznos tarsadalmi indittatasu dolgot csinaltam meg meg ezer dolgot. Emberileg sokat koszonhetek az Illyesnek. De szakmailag foleg. Szerintem a legfontosabb hogy add onmagad, legy lelkes, nem feltetlen az x helyen x vegzett tevekenyseg fog meghatarozni. Kozosseg&Kozelet&Szakmaisag😊
febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!