Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik magyar iskolákban vagy...

Melyik magyar iskolákban vagy középiskolákban alkoholizál a rendszergazda?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az alapítványi iskolában tudom,hogy az igazgató alkoholista.:)
2022. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikben elnezik nekik.
2022. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Had igyon ha jolesik neki vannak ennél nagyobb gondok is pl mikozbe mi kint fociztunk ált suliban addig a tesi tanar bent nezte a mecccset stb na ennyit errol.. és az ilyenek vegeznek egyetemet..tudnék meg meselni de hagyjuk inkabb..
2022. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

#3 Hát na, ő is emberből van.


Nekünk a biológia-kémia tanárunk volt alkoholista.

Születésnapján megleptük piával aztán megittuk együtt zárt ajtók mögött :D

2022. jún. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a rendszergazda alkoholizáljon, mint a fél tanári kar, ahogy nálunk...
2022. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
100%
Ahol nem koppintanak a fejére.
2022. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Valószinűleg a legtöbben
2022. jún. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Biztos látták a Még egy kört mindenkinek! c. filmet 😆
2022. júl. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egyébként miért kérdés már sokadik kiemeléssel? Több iskolába jártam sajnos, de egyik helyen sem ismertem a rendszergazdát, nem volt bemutatva informatikán sem, hogy na, amúgy ő Béla, a rendszergazda, de nem lesz dolgotok vele. Egyetemen meg egy teljesen elrejtett részlegen dolgoztak, ahol szintén nem találkozott velük sem az átlag hallgató, sem az átlag tanár, egyébként is emailben, esetleg telefonon lehetett náluk kérdezni panasz esetén. Akár zugivók voltak, akár nem, egyáltalán nem volt jelentősége a személyüknek, nem volt velük balhé, még a létezésükről is épp, hogy csak tudni lehetett. Egy tanár zugivása már sokkal nagyobb probléma lenne.
2022. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk 50 pluszos a rendszergazda, egyszer résnyire nyitva maradt a szerveres szertár ajtaja, épp arra jártam 16:00 után amikor edzésről visszamentem a szekrényemhez kivenni valamit, és pont kivillant a várdai keserű címkéje az üvegen ahogy épp emeli.
2022. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!