Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-GPK? Kármán Tódor kollégium?

BME-GPK? Kármán Tódor kollégium?

Figyelt kérdés

Szeptembertől a BME gépészmérnöki szakán fogok tanulni és kollégista szeretnék lenni. 488 felvételi pontom lesz, de a biztonság kedvéért beadom a szociális ösztöndíj pályázatot is. szerintetek lesz így esélyem bekerülni?

Akinek van bármilyen infója a koliról, írjátok légyszíves, tényleg mindenre nagyon kíváncsi vagyok :) (pl.: milyenek a szobák, fürdők, konyha, társalgó; felsőbbévesek mennyire segítőkészek stb.). Mennyire lesz könnyű beilleszkednem ha kicsit visszahúzódóbb, nem az a bulizós fajta vagyok?



2022. jún. 27. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott van a honlapon egy bemutató videó, meg képeket is találsz a bme honlapján...


[link]

2022. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 19 éves és lány vagyok
2022. jún. 27. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A lanyom nem volt kollegista mert Bp-en lakunk, de folyton bejart a koleszbe mert jó elet volt es lehetett együtt tanulni.
2022. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi ponttal fixen felvesznek. A másik kérdésedhez meg írtam a felsőbbévesekről.
2022. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!