Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE programtervező informa...

Az ELTE programtervező informatikus levelező szakja mellett szoktak a hallgatók dolgozni?

Figyelt kérdés
Mennyire kezeli ezt jól az egyetem, ha valaki gyakornok, vagy teljes munkaidős dolgozó az egyetem mellett?

2022. júl. 5. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Levelező azért van, hogy dolgozz mellette. Ha nem üti a kötelező megjelenéseket, akkor az egyetemet abszolút nem érdekli.
2022. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Be is b*szna, ha valaki munkanélküliként lebzselne egy esti képzésen. Aki ezt megteheti, az húzzon nappalira.
2022. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE-n nincs proginfó levelezőn, csak nappalin és estin. Msc-n is csak esti van.


"Az esti munkarendű képzésben a hallgatók tanóráira a szorgalmi időszakban munkanapokon 16 óra után"


- ezt írja a felvi.


Nyilván dolgozol mellette, most a vírus miatt nem tudom mennyire van jelenlét, illetve online óra. De amikor én nézegettem pár éve, még a vírus előtt, akkor azt találtam, hogy az órákra kötelező volt bejárni, így mivel a munkaidőm 17:00ig tartott, és még el is kellett volna jutni az egyetemre, és a munkahely ebben nem támogatott volna, így nem proginfóra mentem.


De vidéken van proginfó levelezőn.

2022. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
100%
Igen. Máskülönben nappalira járnának.
2022. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!