Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MCC (mathias corvinus collégiu...

Atisajt28 kérdése:

MCC (mathias corvinus collégium)ról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek elsős Gazdasági informatika szakon Győrben, és küldtek levet, hogy mennyek ide koleszba. Mennyire kell sokat tanulni, az egyetemen kívül? És ezért a sok ingyenes jóért, mit várnak cserébe? Valamint mennyire segítene a Gazdinfós szakhoz hozzá?

2022. júl. 28. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Háát én a budapesti mcc-s koliba akartam bejutni tavaly és úgy tudom, hogy a felvételire kell nagyon készülni. Ezen kívül másról nem nagyon hallottam. De naggyon jó kis közösségek vannak ott úgyhogy nagyon ajánlom az Mcc-s kolikat és programokat!
2022. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%
Szerintem a gazdinfohoz semennyire, az igazabol egy politikuskepzo. Megtanulsz ervelni, nyilvanos beszedet tartani, stb. A gyori kovetelmenyrendszerrol nem sokat tudok, de biztos hasonlo a pestihez, ahol viszont rengeteg orara be kell jarni, plusz egy-ket hosszu esszet megirni. Ahogy elottem irta a valaszolo a kozosseg hibatlan, es kozel sem annyira fideszes, amilyennek mondjak. A felvetelire pedig egyaltalan nem kell sokat keszulni. Egy ppt-t kidolgozol, valamennyi research (par ora munka) es kesz is vagy vele.
2023. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a legnagyobb kihívás az hogy együtt élj azzal hogy korrupciós pénzekből kapod a sok jót amit az MCC ad. Én inkább választanék egy olyan szakkolit ami az eredeti szakkolis elveket képviseli és az MCC nem ilyen.
2023. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
43%
Én MCC Kp-s vagyok immár 2 éve. Nem annyira fideszes ahogy mondják. Sok pluszt kapunk, de amint fentebb is írták, azzal nehéz együttélni, hogy honnan jönnek ezek a pénzek. A KPban nincs agymosás, sem ideologizálás, de valamennyi gyomor kell, hogy hosszútávon "profitálj" a programból. Én úgy vagyok bele, hogy amíg nincs nyílt fejmosás, és van lehetőségem tanulni, addig járok oda.
2023. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!