Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fakt tantárgy felvétele...

Fakt tantárgy felvétele utólag? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg 10-es voltam és jövőre kellett faktra jelentkeznem még a tanítási időben. Most nyáron viszont meggondoltam magamat és szeretnék felvenni még egy tárgyat (törit az angol mellé). Ezt még ősszel felvehetem vagy elkéstem vele? Vagy ez Iskolánként változó? Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!

2022. aug. 1. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél el, 12. félévig lehet váltani, csak akkor hátrányból indulsz. Így max az első 2 hétről maradsz le.
2022. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nyugtalanít a dolog kérdezz meg egy tanárt vagy titkárt, de szerintem valszeg fel fogod tudni venni.

Nálunk úgy volt, hogy felvenni simán fel lehetett tárgyat, de leadni, na ahhoz már kérvény kellett az igazgató felé :D

2022. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ❤️
2022. aug. 2. 11:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült felvennem a tantárgyat amit szerettem volna, köszönöm a segítséget ❤️
2022. aug. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!