Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen passzív félév után...

Egyetemen passzív félév után újra be kell iratkozni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem beiratkozni kell, hanem bejelentkezni a félévre.
2022. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Beiratkozni a tanulmányaid során 1x kell, a legelején. Utána már csak minden félév elején nyilatkozol, hogy aktív vagy passzív leszel az adott félévben.

2022. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hogy kell bejelentkezni a félévre?
2022. aug. 7. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neptunban az Ügyintézés - Beiratkozás/Bejelentkezés részben kell minden félév elején bejelentkezni aktív vagy passzív státuszra
2022. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#3 Ugyanúgy, ahogy passziváltatni tudtál, csak most a "passzív" gomb helyett az "aktívot" kell kiválasztani.
2022. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es

Nekem nincs ilyen opció az Ügyintézés fülnél. Vagy lehet csak a félév elején fog megjelenni?


5-ös

Én határidőn túl passziváltattam, nem félév elején, mert beteg lettem és kórházba kerültem, ezért vizsgaidőszak előtt passziváltattam az egész félévemet, ezért nem Neptunon kellett, így nem tudom, amúgy hogy szokták.

2022. aug. 8. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre jársz?

Szokott lenni regisztrációs időszak, legkésőb a félév kezdete előtt egész biztosan meg kell ejteni a bejelentkezést.

A tanulmányi hivataltól e-mailben is tudsz segítséget kérni.

2022. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
SZTE. Sajnos a TO egész nyáron szabin van, ahogy láttam. :/ Köszönöm amúgy a válaszokat!
2022. aug. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!