Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 éves nappali képzésen a 14...

2 éves nappali képzésen a 14 évesekkel lennék egy osztályban? Érettségi nem szükséges, de van ugyanez a szak, amihez viszont kell érettségi. Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

-2 eves nappali pincer kepzes erettsegi szukseges hozza

-2 eves nappali pincer kepzes erettsegi nem szukseges

-8 honapos esti pincer kepzes, nem szukseges erettsegi


Ezekre lehet jelentkezni az iskolaba ahova jarni fogok, viszont en 22 eves vagyok es az estire adtam be a jelentkezesem. De aztan elgondolkodtam hogy lehet hogy a 2 eves nappalira kene jarnom, csak nem tudom ez esetben en vajon a 14 evesekkel leszek egy osztalyban?

Mert gondolom akik arra jelentkeznek hogy 2 eves kepzes erettsegi szukseges, azoknak sajat osztalyuk lesz de nekem nincs erettsegim


2022. aug. 7. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

14 évesekkel nem leszel együtt, mert ők nem tudnak 2 éves képzésre jelentkezni.

14 évesek a következő középiskolák közül választhatnak

gimnázium: 4 év vagy 1+4 év (nyelvi előkészítő évvel)

technikum vagy szakgimnázium (5 vagy 1+5 év)

szakképző iskola vagy szakiskola: 3 évig tartó képzés

2022. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!