Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az egyetemi évnyitó nem...

Ha az egyetemi évnyitó nem kötelező, akkor mégis mi értelme van rá elmenni?

Figyelt kérdés
Elég unalmas szöveget hallunk évközben. Akkor mi értelme erre elmenni, amikor minde évben ugyanazt mondják el szinte?
2022. aug. 7. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha mondanak hasznos dolgokat, pl a tanév időbeosztásáról.
2022. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
94%
Igazából nem sok. Én a legelsőre elmentem, mert azt hittem, mondanak valami hasznosat. Nem volt egyetemista a családomban, sem ismerőseim között és gólyatáborban sem voltam. Gondoltam, hátha elhangzik valami hasznos. Hát nem, elpazarolt idő volt.
2022. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el, ha nem akarsz. Inkább formaság ez, nálunk csak az oktatók mentek el.
2022. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Ez egy protokolláris esemény, nulla gyakorlati jelentőséggel. Ha valami fontos, akkor azt úgyis közzé teszik elektronikus formában az egyetem oldalán, Neptunon, Coospace-en, e-mailben, mindenhogy.
2022. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Protokoll. Nálunk amúgy első évesek mentek el dékáni kézfogásra. Aki nem akart nem ment közülük sem, nem kötelező valóban. Valakinek poén, hogy kezet foghat a dékánnal, és üdvözlik :D Felsőbbévesek nem is voltak ott soha. Én aztán később soha nem is mentem el. Nálunk viszont eleve meg is mondták, hogy inkább az elsősöknek van.
2022. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk azért kötelező, mert le kell tenni az esküt a egészségügyi szak után és ezt akkor neked papírozni is kell… de később már nem kell menni nálunk sem
2022. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!