Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy-számvitel ügyintéző...

Pénzügy-számvitel ügyintéző felnőtt képzés mennyire nehéz napi 5 óra munka és egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron szerzem meg a diplomám tanító szakon, dolgozom is már a szakmában napközisként.

Láttam indul egy szakképző iskolába a Wattayba pénzügy számvitel ügyintéző képzés ami másfél éves.

Van értelme belevágnom így?



2022. aug. 8. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. 10 év múlva sikerülni is fog elvégezned az egyetemet.
2022. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már csak 1 évem van, szóval kétlem, hogy 10 év lenne :D

Idáig is munka mellett végeztem el és nem tanultam magam halálra.

2022. aug. 9. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A pénzügy-számvitel sokkal nehezebb, mint a tanító szak, legalábbis a többségnek. Ha te jó matekos vagy és szorgalmas, akkor nem lesz gond. Főleg, hogy ez egy rövidebb képzés. Jó ötlet belevágni, mert jelenleg a tanítók megbecsülése 0, mind anyagilag, mint társadalmilag, pedig szép és fontos hivatás lenne. De sajnos hivatástudatból nem lehet megélni.
2022. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szintén munka és egyetem mellett végeztem pénzügy- számviteli okj-t, bár én korábban a fizetős képzést választottam és heti 1x szombatonként voltak órák. Az egyetemen szakomból kiindulva tanultunk pénzügyből és számvitelből is alapokat, ami nagy segítség volt, már csak azért is, mert nálunk az okj-n nagyon felületesen próbálkoztak a tanítással (nem ment nekik). Lényegében a vizsgákra (az egyetemi vizsgaidőszak mellett) teljesen magamtól készültem fel sokat keresgéltem de a számvitelnavigátor oldal sokat segített nekem.

Szerintem vágj bele, próbáld ki, ha már rá vagy kényszerítve úgyis megtalálod a módját, hogy összeegyeztesd. ;)

2022. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Belekezdtem:)



Idáig nem vészes, bár nincs is semmi szabadidőm😶

2022. szept. 28. 23:00
 6/6 anonim válasza:
Én szinten psz-es nappalis tagozatos vagyok egyetemen, mellette minden nap 8 órát dolgozom, simán kibírható:)
2022. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!