Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli, Pázmány, ELTE Pszichol...

Károli, Pázmány, ELTE Pszichológia Ma: Milyen a diákélet, a közösség?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemen a legjobb a közösség?

Azt tapasztalom, hogy Ba-n még nagyon sokféle ember van pszichológián, mindenféle érdeklődéssel és maximum 1-2 olyan emberrel találkoztam, akit ugyanaz érdekel a pszichológiában, mint engem. Ma-n számít valamit a specializáció érdeklődés szempontjából? Ott már hasonlóbbak az emberek?

Melyik egyetemen van a legjobb a diákélet?



2022. szept. 7. 07:31
A kérdező szavazást indított:
Károlin nagyon jó a közösség
ELTE-n nagyon jó a közösség
Pázmányon nagyon jó a közösség
Károlin nem jó
ELTE-n nem jó
Pázmányon nem jó
8 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki ki is fejti, hogy miért jó vagy nem jó az adott egyetemen a közösség/ diákélet, azt nagyon megköszönöm!
2022. szept. 7. 09:26
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Mindenhol nagyon jó a közösség, de ez teljesen érdektelen, ugyanis az egyetemre tanulni járunk, nem bulizni.
2022. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki magában szeret otthon gubbasztani, annak érdektelen. Az egyetem, és a munkahely is a közösségi életről is szól. A tanulás alap.
2022. szept. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!