Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könnyen elvégezhető...

Milyen könnyen elvégezhető "büfészakokat" ajánlotok? (egyetem)

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Kommédia.
2022. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Közösségszervezés. Amúgy ha csak annyi a cél, hogy legyen egy bármilyen diploma, akkor ne csak azt nézd, hogy milyen szakra jelentkezel, hanem azt is, hogy hova. A legkomolyanvehetetlenebb szakokon is képesek szórni a népeket a "nagy nevű" egyetemeken, míg a magánfőiskolák, egyetemek jelentős részében a "büfészakoknál" piacképesebbnek mondott diplomát is hozzád vágnak a tandíj megfizetése után.
2022. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a nemzetközi gazdálkodás is az, de valszeg leharapják itt a fejem ezért. Gondolom a mester már nem érdekel, ha könnyű szakra gyúrsz alapból, sztem ennek a szaknak az alapképzése nem nagy szám, csak ha ezután még bőven tovább tanul az ember, akkor lesz jobb és hasznosabb.
2022. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
A nemzetközi gazdálkodás nem olyan könnyű szerintem. Nemzetközi tanulmányokra szokták mondani hogy nem sokat ér önmagában.
2022. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Pl kommunikáció és médiatudomány, szabad bölcsészet, turizmus-vendéglátás
2022. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

#3

Nem kötözködésből kérdezem, de mi nehéz benne? Milyen jellegű tárgyak miatt nehéz, gondolkodósak vagy csak mennyiségre sok az anyag stb.?

2022. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Bocs az utóbbi 4-nek ment volna.
2022. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Kommédia, szabad bölcsészet, turizmus, nyelszakok, informatikus könyvtáros
2022. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Egyik közgazdász szak se könnyű, ezt közgazdászként garantálom. :D Már csak abból kiindulva, hogy gazdmatekból átlagosan a társaság 60-70%-a úgy elhasal először, mint a huzat. Mellette ráadásul még ott van a makro- és mikroökonómia, a pénzügytan, a számvitel.


Szerintem gyógypedagógia. Ismerősöm anno boldogan számolt be róla, hogy ők ott gyurmázni meg festeni szoktak.

2022. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvszakok nem könnyűek.
2022. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!