Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esély úgy...

Szerintetek van esély úgy felkészülni, hogy továbbjuthassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Idén emeltezek bioszból és kémiából. Bioszból tavaly is fakton voltam már, csak ilyen “alap”tudásom van.. Nyáron is tanulgattam, viszont eldöntöttem, hogy érettségiig minden időmet ezekbe fektetem, mivel a kémiát is nulláról tanulom..

Jelentkeztem biosz OKTV-re.. Egyelőre gyakorlásképp, mert tudom, hogy nehezebb mint az emelt, stb.. De jobban belegondolva, szerintetek van sok sok tanulással arra esély, hogy minimum a második fordulóba bejuthassak?:D Vagy teljesen reménytelen?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2022. szept. 15. 18:56
 1/1 anonim válasza:

Szia! Szerintem van esélyed, ha tényleg nagyon ráfekszel.

Én is jelentkeztem OKTV-re, ezelőtt még sosem voltam, úgyhogy eléggé félek, de szerintem sok tanulással meg lehet csinálni. :)

2022. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!