Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyerekek csak én fagytam ma...

Gyerekek csak én fagytam ma meg az iskolába?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, nagyon kabátba mentem, hiába volt becsukva az ablak majd szét fagytam vastag pulcsiba! És még szeptember közepe van! Máskor ilyenkor pólóban meg kapucnis pulcsiba jártam! Mi lesz itt télen? Szerintem amúgy nem lesz iskola kegyetlen befűteni ezt te,

2022. szept. 19. 15:58
1 2
 1/17 Andizsuzsi ***** válasza:
81%

NNNnnnn


Küldök pár n betűt, szükséged lesz rá abban a gimnáziumban.

2022. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Gyere hozzánk melózni. -2 fokban dolgoztunk ma úgy, hogy ment a fűtés.
2022. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, nekem sem volt melegem. Autószerelő műhelyben egyáltalán nincs is fűtés nálunk, úgyhogy még rosszabb lesz ott. Ma elméletem volt, és kifagytam.
2022. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Az én sulimban langyosak voltak a radiátorok. Nem fáztam. Kellemea meleg volt csak matekdogát ne kellett volna írnom.
2022. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3 Sajnálom, remelem túl éljük valahogy! Meg csak szeptember van ez a legrosszabb!!


#4 Szerencsés nalunk jéghideg!


Az előző kommenteket nem is említenem

2022. szept. 19. 17:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején az összes iskolámban fáztam télen, és volt, aki kesztyűben ült, annyira fázott. Pocsék volt minden iskola szigetelése. És akkor még nem voltak ilyen problémák, hogy orosz-ukrán háború. Szóval nem tudom mi lesz veletek. Javasolok jó vastag ruhákat, derékmelegítőt, főleg lányoknak, és akár kisebb, hordozható pokrócot és ülőpárnát. Nekem egyetemi záróvizsgám lesz csak, amire ki kellene öltözni, és nem tudom hogyan, mert nem fogok sem selyemnadrágban, sem szoknyában órákon át várakozni a hideg kövön ülve (még pad sincs a terem előtt, ahol vizsgázni kell).
2022. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se volt banánrohasztó meleg, de a nap végére, az 5-6. órában már egy picit melegebb volt.

Tényleg kíváncsi vagyok, mi lesz később

2022. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én szintén nagyon fáztam. Második órától már inkább felvettem a comb alá érő pufikabátom is. 17/l Ha fázol, Te is legyél kabátban órán.
2022. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Fel kéne tán öltözni. Még mindenhol van egy 20-as bent, ennyire már ne legyünk táposak. Télen has-, meg bokavillantás közben, meg mindig kitárt kabátban nem fáztok kint? 13 fokos reggeleken szandálban, meg papucsban? Egyáltalán nem véletlen, hogy mindig pont lányok panaszkodnak.
2022. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 lehet hogy az olvasás nem megy, kabátban voltam, és ha kabát volt rajtam nyílván nem has pólóban leszek?! Akar tetszik akar nem, rohadt hideg volt
2022. szept. 19. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!