Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg mindig azt mondjatok hogy...

Meg mindig azt mondjatok hogy nincs baj a fűtéssel ?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 29. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk nincs. A munkahelyen és otthon is elindult a fűtés. Mindkét helyen távfűtés van. Tehát nem én kapcsolom be, amikor akarom. Kellemes idő van. Örülök, hogy elindult a fűtési szezon, mert annyira nagyon hideg volt, hogy kellett fűteni klímával.
2022. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahelyen (iroda) meg lehet fagyni. Még infó sincs arról, hogy mikor fognak fűteni. Prémes vastag dzsekiben dolgozom. 32/n
2022. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

2.

Gondolom áprilisban a 19 fokban is prémes vastag dzsekiben járkálsz. Meg aug-ban abban mész minden reggel melóba, mert max 19 fok van még akkor a nyár vége felé.

2022. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3: Te minek szólsz hozzá olyanhoz, amiről fogalmad sincs? Az utcán mászkálni, nem ugyanolyan, mint irodában ülőmunkát végezni. Az utcán 3 fokban sem fázom kabátban, mégsem ülnék egész nap 3 fokban.

Egy helyben ülni nagyon hideg a 19 fok. Nálunk is volt már, mert későn indult el a fűtés, vagy meghibásodott valami. Nem tudtam gépelni, annyira beálltak az ujjaim.

2022. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

De, van baj. Nálunk az elméleti terem kb 10 fokos, a szék olyan hideg, hogy felfàztam. Most làbalok ki belőle, ha minden igaz. A gyakorlati teremben alapból nincs fűtés, meg nyitott is az egész, szóval az nem új, de ott munkásruhàban vagyok, meg mozgok, szóval az nem érdekel. Elméleti teremben viszont ülni kell hosszú órákat, és a szék is olyan, mintha jegen ülnénk. Fűtés nincs, és nem is lesz, azt mondták.

14-en vagyunk az osztályban, de kb 6-7-en ha járunk normálisan, a többi már most beteg állandóan.

Ahogy próbálok tenni ellene személy szerint: Szünetben kiállok a napra, ha épp süt, és ott melegszek, kijàrok sétálni az udvarra, és székpàrnàt teszek a székre.

Munkahelyemen meg lakókocsiban vagyok, szóval az a szerencse, hogy azt úgy fűtöm, ahogy akarom.

Két éves felnőttképzés egyébként, és nem állami iskola.

2022. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

4.

Erre térjünk vissza akkor, amikor mégis egy szál pólóban, bokavillantással üldögeltek kint a lépcsőn áprilisban 18 fokban.

2022. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Tetszettek volna másra szavazni...
2022. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
7: az Európai Parlamenti választásokon?
2022. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8.

Is.

2022. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 johny85 ***** válasza:
26%

Már most fáztok,mi lesz télen?LOL szedjetek Béres csepett.Nálunk fütéssel van 15fok ,ez az ideális.Nem is kell több.

Vadakat hajtottam egész nap a mátrába széné ázva télen,ponyvás uazaal,hát nem volt benne fűtés,ott csak a vadak fűttötek. ott hideg volt!!!!!na ott mi lenne veletek?

2022. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!