Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz online...

Szerintetek lesz online oktatas? Remelem, mert mar tavaszi szunetunk se lesz

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 17:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy mi a szosz, oszi szunet
2022. szept. 29. 17:47
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Az őszi szünet kemény három tanítási nap. Most ezért hisztizel?


Online semmittevés akarom mondani oktatás jelenleg nem úgy néz ki hogy lesz. Nem ez az állami akarat. A kózépiskolákban az online oktatás minden volt csak sikertörténet nem.


Ha ennyire nem akarsz suliba járni akkor miért nem mész át esti suliba?

2022. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon remélem, hogy nem lesz online oktatás. A gyerekek 90% így is rettentően buta.
2022. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
A 2 előző válasz félék miatt bannoltak már 2-szer erről az oldalról 😀
2022. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Online oktatás sosem volt, csak online fetrengés, most nem lesz egyik sem. Ahogy most kinéz helyette, inkább januárban még plusz 1-2 héten szünet, június végén meg ráhúztok ezért.
2022. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Remélem, de akkor gyakorlatra remélem be kellesz járnunk, mert online nem fogok tudni megtanulni autót szerelni.
2022. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Én egyetemen örülnék neki. Mondjuk ha belegondolok, gimiben is örültem volna.

Mondjuk jó megoldás lehet, ha az általános iskola alsó tagozata bejár, a többiek meg nem, így rögtön 1/3 emberre kell csak fűteni a közoktatásban.

2022. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

GG megmondta a gödölli iskolabeázás apropóján, hogy online fetrengés a legeslegvégső esetben van. Márpedig, ha az még nem a legvégső eset, ha az ember fejére folyik a víz és potyog a vakolat, akkor ti mit akartok a kellemes 18 fokkal :) ?

Halkan súgom meg: az online oktatásnak lenne értelme, még normál helyzetben is. A nagy büdös helyzet az, hogy az elmúlt 2 évben eljátszottátok a bizalmat: délelőttönként a város, meg a plázák látványosan tele voltak elméletileg online oktatáson ülő bandázó diákokkal, a tanárok látványosan nem tartották meg az órák kb 90(!)%-át, az egészet nem ellenőrizte a kutya se, a diákok fele meg buta is maradt mindezek után, mint egy vödör sár. Ezek után én egyáltalán nem csodálkozom, hogy itt legfeljebb akkor lesz már csak, ha covid vírussal megtöltött orosz rakéták potyognak az égből.

2022. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de en otthon tanultam, mivel szakmai vizsgaztam, es meg plusz oraim is voltak… 8-14ig oraim voltak + 16:00 utan 1-2 ora szakmai
2022. szept. 30. 15:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!