Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális ösztöndíj kapcsán...

Szociális ösztöndíj kapcsán ti változást szoktatok/jelentenétek be?

Figyelt kérdés
Szeptemberben adtam le, akkor tesóm munkanélküli volt, és olvastam az ösztöndíj pályázat leadásakor, hogy ha történik változás be kell jelenteni, már van munkája... ilyenkor ti bejelentenétek? vagy hagyjam a fenébe?! nem nézik...?
2022. okt. 27. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hagynám

Nekem apám nem velünk él, nem járul hozzá a háztartás kiadásaihoz és a gyerekeit sem támogatja anyagilag… Annyit sikerült kialkudni, hogy amíg lekérem a papírt az állandóra bejelentett személyekről, addig kijelentkezik, hogy az ő fizetésével ne számoljanak, mert nem az az igazság. De amint lekérem és kiküldik az elbírálást, rögtön jelentkezik is vissza, mintha itt élne. Én sosem jeleztem, hogy apám papíron “újra velünk lakik”.

2022. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam h ha nem jelentem be csalás és kizarhatbak az ilyen ösztöndíjakbol... De szerintem soha senki nem fog ezeknek utána járni
2022. okt. 29. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy eszükbe jutna. Ez nekik plusz munka és miért néznének utána. Ne hangoztasd és nem lesz semmi. Utólag nem fognak x időn belül senkinek sem utánanézni, meg végülis milyen alapon. Ezek a bizottságok nem hivatalos szervek, akik csak úgy mindent le tudnak kérdezni innen-onnan
2022. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2022. okt. 31. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!