Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi lesz az ösztöndíjam?

Mennyi lesz az ösztöndíjam?

Figyelt kérdés
Most tizedikes vagyok és az alapösztöndíjat kapom (mint nálunk mindenki 9-10-ben ami 8000ft/hó), azt mondják, hogy az év végi átlagunk szerint fogjuk kapni 11-től. Ez egész 11. évre értik vagy majd pl. havonta, félévente változik átlag szerint?

2022. nov. 8. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen suli, milyen ösztöndíj ez?
2022. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erről van szó? Katt a "szakképzési ösztöndíj" rovatra:


[link]

2022. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, hogy az előző évi átlag szerint adnak ösztöndíjat. Én ötös voltam, ezért 59 ezer forint járna, de cégnél vagyok gyakszin, csak heti kétszer járok be suliba és havi 100-at kapok.
2022. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szakirányú oktatási ösztöndíj technikumban.


18:28-as Ez a pillanatnyi átlag szerint változik havonta vagy félévente? Pl ebben az évben 4-es lennék és jövőre megkapom 42 ezret akkor is ha már csak 2-es lennék vagy leviszik 8-ra?

2022. nov. 8. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4: Jajjistenem... Hány éves is jársz iskolába...??? A félévi az NEM bizonyítványk, hanem értesítő....


Havonta meg semmiféle átlag nincsen.


EGyedül az év végi bizonyítvány számít.

2022. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik jövő ev kozben, aszerint kapsz miszerint milyen leszel TE a tanév VÉGÉN
2022. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így már minden tiszta.

Köszönöm a válaszokat!

2022. nov. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!