Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyan miatt kirúghatna az...

Olyan miatt kirúghatna az iskola, hogy nem veszek részt a szalagavató műsoron?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rajta részt venni mert nem tetszik a produkció és nem égetem magam.
2022. nov. 10. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Ilyen miatt nincs joguk kirúgni bárkit is
Kirúghatnak ha az igazgató úgy dönt
17 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%
Engem 2008-ban nem rúgtak ki érte, szerintem ma sem lenne másképp.
2022. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Az elég fura, hogy a szalagavatót lesz*rod, de a kihagyása miatti véleményt meg nem. Gondolom te is érzed, hogy ez elég nonszensz kérdés, miután nem az érettségi feltétele a szalagavató. Vagy sz*rd le, vagy ha csak a menőt próbálod adni, hogy hát te nem égeted magad, de közben meg nyuszi vagy, akkor meg menj el, egy átlagosnál elegánsabb ruha felhúzása és egy max. 1 órás szalagtűzési ceremóniába nem fogsz belebetegedni. Táncolni meg régen sem táncolt mindenki, minden évben vannak olyanok általában mindenhol, akiknek nincs párja, és nem táncolhatott végül, vagy csak a keringőre akart menni, az osztálytáncra nem, és fordítva.
2022. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából kicsit más a helyzet. Maga a szalagavatóra elmegyek és természetesen ott leszek + segítek bármiben, de amit előadnak produkciót abban nem szeretnék részt venni. És az osztályfőnők nem örült neki, de különösebben nem mondott rá semmit. Ezért kérdeztem, hogy ebből lehet bármiféle probléma esetleg?
2022. nov. 10. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy, mondom. Persze, húzza a száját mindig mindenki mindenre, de tényleg minden osztályban szokott lenni pár gyerek, aki kihúzza magát egyik-másik táncból. Azért nem mondott rá semmit, mert ő sem tud mivel rákényszeríteni. Én egyikre sem akartam volna menni, de anyukám kényszerített. Semmi pozitív élmény nem maradt bennem. Csak azt kell elhatároznod, hogy tényleg nem akarod, és ne legyen szikrája annak, hogy talán mégis jó lenne/lett volna, mert akkor meg bánni fogod. Van, aki azért nem akar részt venni, mert nincs rá pénze a családnak, de amúgy sem volt olyan fajta. Nekem is volt ilyen osztálytársam. Leérettségizett.
2022. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát bennem semmi szikra nincs:DD Egyáltalán nem érdekel igazából. Engem az érdekel, hogy elvégezzem itt az iskolát. Köszönöm szépen a válaszokat:)
2022. nov. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!