Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az esetben érdemes...

Ebben az esetben érdemes alapképzés helyett FOSZK-ra mennem?

Figyelt kérdés
Sokat vacinálok azon hogy melyiket válasszam, ugyanis ha FOSZK-ra megyek úgy a 8 félévvel is 250eFt + marad a zsebemben, nem biztos hogy az alapképzést egyben megtudnám csinálni, így pedig akár a 2 év foszk-al tudok egy picit pihenni mielőtt belevágok a diplomába. Tudom hogy önmagában ez semmit nem ér, mindenképp diploma a cél, csak szeretném tudni a véleményeteket. Valamint bevallom attól is tartok hogy nem fog menni az egyetem, és hamarabb kiderüljön ha így van. Így csak 200eFt ot buknék nem pedig 350eFt-ot ha mégsem nekem való, mivel nem tudom pontosan hogyan működik a felsőoktatás.

2022. nov. 11. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha a diploma a cél, akkor miért nem azt csinálod? Pihenni abban is lehet, van lehetőség 2 passzív félévre is. De akkor nem valami másfelé mész, hanem a lényeget csinálod. Ha nem megy a felsőoktatás, akkor nem megy. Legalább tudod. FOSZK-kal semmire se mész, nem pocsékolnám rá az időmet. Lehet, hogy olcsóbb valamivel, de költsd a pénzed értelmes dolgokra, akkor nem vész kárba!
2022. nov. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, amit az 1. írt.
2022. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges időpazarlás a FOSZK,ha diplomát akarsz...
2022. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
FOSZK semmivel sem jobb egy OKJ-nél.
2022. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A foksz arra jó, hogy ellébe olj pár évet, de azt megtudod csinálni úgy is, hogy BSc-n csúszol pár félévet.
2022. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!