Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bejutni kollégi...

Mennyire nehéz bejutni kollégiumba, ha a Pázmányra jelentkezek?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős, és a Pázmány pszichológiát jelölném meg. Viszont nem pesti vagyok és nem igazan szeretnék lakást bérelni vagy venni. Sokan mondják, hogy nagyon nehéz bekerülni koliba. Mennyire igaz ez? Köszi a válaszokat!

2022. nov. 16. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem könnyű, bár én nem vagyok kolis. Azt ajánlom, hogy nézegesd a Pázmány oldalán felsorolt, nem pázmányos kolikat is, legyen B terved.
2022. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok képben a Pázmányos koli helyzettel, de osztálytársaid nem készülnek Pestre egyetemre? Én barátokkal együtt mentem albérletbe, így az ár sem volt annyira vészes (bár nekem "baráti" áron volt, és mostanában magasabbak is az árak azért), illetve ismertem is a lakótársaimat. De ugyanilyen alapon lehet szobát is bérelni (mármint idegenekkel), úgy mégis olcsóbb. B tervnek jobb átgondolni ezeket is.
2022. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy barátom megy Pestre de ő egy ismerőshöz fog költözni valószínűleg. Idegenekkel meg nem tudom mennyire szeretnék összeköltözni


Köszi az eddigi válaszokat!

2022. nov. 16. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

[link]

ez a ják oldalon a kolilista

mivel az egyetem nem bővelkedik kolikban, így szerintem érdemes több magánkoliba is jelentkezni

minél hamarabb, van ahova már tavasszal kell

2022. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%
Helyesen: jelentkezem.
2022. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!