Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Táncsics biosz-kémia...

Kaposvári Táncsics biosz-kémia szak mennyire nehèz?

Figyelt kérdés

Én jövőre mennék át biosz kémia szakra, addig magántanárhoz járnék hogy az emelt anyagból ne maradjak le. Mindig is jó tanuló voltam, intelligensnek mondanak a tanáraim, elég gyorsan megjegyzem a dolgokat. Orvosira szeretnék majd menni. A kérdésem hogy mennyire halál ott a biosz kémia? Azt tudom hogy nagyon kemény, de kibírható, vagy tényleg minden nap egész nap (meg éjfélig) tanulás van? Nagyon minimális szabadidő, pl hétvégén, marad? Vagy még az se?

Pszichiáter szeretnék lenni, de alapvetően a pszichologus is jó lenne...ès milyenek a táncsicsban a tánarok? Van nagyon szivatós?

nov. 18. 13:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!