Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha beszélek az igazgatóval...

Ha beszélek az igazgatóval van lehetőség arra, hogy 100 órát leigazoljon(Többi lent)?

Figyelt kérdés
12-es vagyok és év elején úgy volt, hogy esti iskolában folytatom tovább érettségiig. Adódott néhány probléma amiért vissza kellett jönnöm nappali tagozatra, viszont 100 igazolandó hiányzásom van. Az igazgató ezt le tudja igazolni?

2022. nov. 18. 15:00
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Még mindig nappali tagozatos jogviszonyom van, viszont nem mentem be 3 hétig.
2022. nov. 18. 17:31
 12/36 anonim ***** válasza:
És nem kaptál értesítést arról, hogy ki vagy rúgva? Nem lehet igazolni, menj estire. Mért nem mentél?
2022. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem, az osztályfőnök mondta azt, hogy hétfőn próbálja majd elintézni. Mennék estire, viszont az átiratkozáshoz még szülői hozzájárulás kell és nem igazán jövök ki, egyikükkel sem. (18 elmúltam novemberben)
2022. nov. 18. 18:33
 14/36 anonim ***** válasza:
18 év felett nem kell szülői hozzájárulás semmihez.
2022. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Milyen szülői hozzájárulás, ezt ugye nem hiszed el magad se? Maximum a megélhetésedhez kell a szülő anyagi hozzájárulása. Szerintem a kérdező 3 hétig lógott, amiről a szülőknek halvány segéd fogalmuk sincs, és most benn akar maradni az iskolában, különben a szülők kivágják otthonról.
2022. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
A szülőknek fel lett vázolva még nyáron, de nem díjazták. Az esti iskola mellett szerettem volna dolgozni, hogy minél előbb elköltözhessek az otthoni toxikus környezetből. Az osztályfőnök mondta, hogy szülői hozzájárulás kell (Amit magam sem értettem, hiszen betöltöttem a 18-at). Idén viszont muszáj megszereznem az érettségit, ha kell akkor végig szenvedem ebben az iskolában (Bár jobb lenne az esti iskola + mellé a munka)
2022. nov. 18. 19:57
 17/36 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehet idióta egy tanár! Vagy összejátszik a szüleiddel, hogy ottmaradj, de orvosi igazolást hamisítani ő se tud. Kikéred a bizonyítványodat, és besétálsz vele egy esti iskolába, viszont munkahelyet is kell keresned, méghozzá olyan beosztásút, ami mellett tanulni tudsz. De azért mérget ne vegyél rá, hogy november 2. felében bevesznek, előtte kérdezd meg, de remény van. A jelenlegi iskoládban törvényileg nem maradhatnál, 30 óra után mérlegelés nélkül automatikusan megszűnik a jogviszonyod, nem értem, mért nem közölték ezt már veled.
2022. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Az igazgató valahogy leigazolja, tehet ilyet?
2022. nov. 21. 13:16
 19/36 anonim ***** válasza:
Nem. A házirend szerint X nap után orvosi igazolás kell. Azokat el is teszik. Az iskola is kaphat ellenőrzést. Meg amúgy mégis mért tenne ilyet?
2022. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nos, nekem sem tetszik ez, nem tudom miért tette. De akkor ezzel már nem tudok mit tenni, jól gondolom?
2022. nov. 21. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!